اینستاگرام درحال آزمایش سه بخش جدید برای پلتفرم خود است

0
14
اینستاگرام درحال آزمایش سه بخش جدید برای پلتفرم خود است

مجله زیبایی سبز:اینستاگرام در اوایل ماه جولای به‌عنوان بخشی از یک برنامه جهانی تب فعالیت‌ (Activity) را با تب خرید (Shopping) جایگزین کرد. حالا این شبکه اجتماعی شروع به آزمایش تب‌های جدید کرده است.

به گزارش مجله زیبایی سبز به نقل از تکفارس،کاربران اینستاگرام به‌زودی به یکی از سه بخش صفحه اصلی دسترسی پیدا می‌کنند که تمرکز بیشتر بر بخش “خرید” بوده و به‌علاوه قرار است بخش “Reels” که برای رقابت با تیک‌تاک ابداع شده نیز به‌زودی وارد این پلتفرم شود. به‌طور کل بخش‌های جدید به یکی از اشکال زیر اجرا می‌شود:

  • بخش اکسپلور با بخش Reels جایگزین شده و به قسمت بالای صفحه اصلی کنار آیکون پیام‌ها (Direct) خواهد رفت.
  • در بروزرسانی جدید، Reels در برگه مرکزی قرار می‌گیرد و بخش اکسپلور درجای خود قرار گرفته و تب فعالیت در کنار دایرکت خواهد ماند.
  • اینستاگرام دکمه محتوای جدید را به گوشه بالا سمت راست منتقل می‌کند و از طرفی در پایین صفحه به‌جای ۵ آیکون Shopping، Explore، Activity، Reels و بخش پروفایل کاربر، ۶ آیکون قرار می‌گیرد.

رییس اینستاگرام آدام موسری می‌گوید که تغییرات جدید شامل جابجایی بخش‌هاست و نحوه تعامل کاربران با این برنامه را دستخوش تغییر می‌کند و منجر به افزایش تولیدکنندگان محتوا، بازدید بیشتر ویدئوها و تسریع در خرید آنلاین می‌شود.

هنوز مشخص نیست که این تغییرات چه زمانی منتشر خواهند شد اما انتظار می‌رود یکی از سه طرح گفته شده اجرا شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید