سه رنگ جدید برای کوروت C8 در سال ۲۰۲۲ معرفی شد

0
20
سه رنگ جدید برای کوروت C8 در سال ۲۰۲۲ معرفی شد

همین دیروز بود که اخبار جدیدی حول محور کوروت جدید یعنی مدل Z06 منتشر شد. حدود دو سال است که از آخرین خودروی عرضه شده این مدل، یعنی کوروت C8 می‌گذرد؛ حال کمپانی شورولت از سه رنگ جدید برای این اتوموبیل محبوب رونمایی کرده است که قرار است در سال ۲۰۲۲ عرضه شوند.

به گزارش مجله زیبایی سبز به نقل از تکفارس،در طول نمایشگاه Michelin NCM Bash که در موزه کمپانی شورلت برگزار می‌شود، گاهی اوقات باید انتظار اطلاعات مختلفی درباره شورلت‌ کوروت را داشت. این نمایشگاه در سال ۲۰۲۱ نیز از این قاعده مستثنی نبود. کمپانی شورلت نیز فرصت را در این نمایشگاه غنیمت شمرد و از سه رنگ جدید برای کوروت C8 رونمایی کرد. مدیر کارخانه مونتاژ بولینگ گرین، کای اسپاندا (Kai Spande) که از زیرشاخه‌های کمپانی جنرال موتورز محسوب می‌شود، در یک رونمایی ساده این سه رنگ جدید را معرفی کرد. این سه رنگ نارنجی Tintcoat، قهوه‌ای متالیک و کافئینی هستند. هم‌چنین گفته می‌شود که این سه رنگ قرار است جایگزین نارنجی Sebring، قهوه‌ای متالیک پررنگ و برنزی متالیک شوند

باید پذیرفت که این رنگ‌های جایگزین شده آن‌چنان تفاوتی با رنگ‌های قبلی ندارند. شاید بیش‌ترین تفاوت را بتوان بین کافئینی و برنزی متالیک احساس کرد. از همان اوایل عرضه C8، برنز متالیک رنگی پرحاشیه به حساب می‌آمد و طرفداران و منتقدان خاص خود را داشت. حال باید دید که جانشین آن یعنی کافئینی چگونه عمل خواهد کرد و آیا موفق به جذب خریداران خواهد شد؟

منبع: Motor1

.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید