گوگل مپس به اپل واچ بازمی‌گردد

0
8
گوگل مپس به اپل واچ بازمی‌گردد

مجله زیبایی سبز:در سال ۲۰۱۷، گوگل پشتیبانی گوگل مپس از اپل واچ را متوقف کرد. بر اساس برخی گزارش‌ها دلیل این اقدام گوگل قابلیت‌های محدود اپلیکیشن روی اپل واچ در مقایسه با اپلیکیشن گوشی بود. زمانی که غول جستجوگر این خبر را اعلام کرد، قول داد که مپس روزی به ساعت هوشمند برند میوه برگردد. حال این اتفاق در حال روی دادن است. گوگل مپس بار دیگر برای کاربران اپل واچ در دسترس است و برای آنها مسیریابی و زمان تقریبی رسیدن را مهیا می‌کند.

به گزارش مجله زیبایی سبز به نقل از تکفارس،کاربران نمی‌توانند مستقیماً یک مقصد جدید را در ساعت یادشده وارد کنند و باید ابتدا با استفاده از اپلیکیشن گوشی خود وارد یک منطقه شوند و سپس ادامه کار را اپل واچ دنبال کنند. استفاده از گوگل مپس در ساعت هوشمند اپل این امکان را به کاربران می‌دهد تا برای فعالیت‌هایی مانند پیاده‌روی، رانندگی، استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی و دوچرخه‌سواری مسیریابی قدم‌به‌قدم دریافت کنند و مدت زمان تقریبی رسیدن از نقطه الف به ب را بدانند. در صفحه اصلی ساعت هوشمند موردبحث مسافرت در حال انجام کاربر نشان داده می‌شود، علاوه بر این، مدت‌زمان رسیدن به دیگر مقصدها مانند خانه و محل کار نیز قابل‌مشاهده است. زمانی که در طول مسیر دور زدن نیاز باشد علامت آن به نمایش درمی‌آید، به‌علاوه، نوع حالت حمل‌و‌نقل نیز تشخیص داده می‌شود. زمانی که نیاز باشد تا کاربر جهت حرکتش را تغییر دهد، اعلان‌های لمسی او را باخبر می‌کند، افزون بر این، حالتی در اپل واچ وجود دارد که آیکون گوگل مپس را نشان می‌دهد و می‌توان از طریق آن اپلیکیشن را باز کرد.

نقشه‌های زنده گوگل از طریق اپل واچ قابل دسترسی نیستند (اما نقشه‌های زنده اپل را می‌توان استفاده کرد). نسخه ۵.۵.۲ گوگل مپس را می‌توان از اپ استور برای ساعت هوشمند مذکور دریافت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید