رو نمایی از تویوتا کمری ۲۰۱۸ (عکس)

0
9

در حالیکه تویوتا کمری ۲۰۱۸ برای اولین بار در نمایشگاه خودرویی دیترویت در آمریکا به نمایش درآمد، خودروساز ژاپنی در پیش نمایش این خودرو دو مدل مدلیستا و TRD را ارائه داد.به نظر می‌رسد گزینه‌های بصری دو مدل مدلیستا و TRD تنها در ژاپن ارائه شود، اما انتظار می رود بازارهای جهانی به زودی به یک مدل پر گزینه از مدل‌های TRD دسترسی پیدا کنند.

رو نمایی از تویوتا کمری 2018 (عکس)

مدل TRD از لحاظ بصری تغییریافته و در نمای جلو دارای اصلاحات ویژه‌ای است. از تغییرات این قسمت می‌توان به پنجره مشبک و ضربه‌گیرهای متمایز اشاره کرد. جلو پنجره و ضربه‌گیرها کمی به سمت جلو آمده و به چراغ‌های افقی روزتاب مجهز شده‌اند. همچنین در این خودرو شاهد رکاب‌های جانبی و نوارهای جانبی و تغغیر ظاهر چرخ‌ها هستیم.

رو نمایی از تویوتا کمری 2018 (عکس)

رو نمایی از تویوتا کمری 2018 (عکس)

اما مدلیستا کمی پیچیده‌تر و ماهرانه‌تر از مدل TRD ساخته شده و می‌توان ظرافت بیشتری را در جلو پنجره، رکاب‌ها و چرخ‌های آن دید.تویوتا کمری ۲۰۱۸ تنها به شکل هیبریدی در ژاپن ارائه می‌شود و به یک موتور ۲٫۵ لیتری مجهز است. اما مشتریان دیگر نقاط جهان مانند آمریکا می‌توانند بین یک موتور ۲٫۵ لیتری چهارسیلندر و ۳٫۵ لیتری V6 یک مدل را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند. در اینده مدلهای بسیار جالب و زیبایی از این کمپانی میبینیم.

رو نمایی از تویوتا کمری 2018 (عکس)

منبع:irannaz.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید