خانه / تکنولوژی / دارک مد به مسنجر افزوده شد

دارک مد به مسنجر افزوده شد

شرکت فیسبوک که اخیراً طرح‌های متنوع زیادی را برای اپلیکیشن‌های مختلف خود در نظر گرفته، دارک مد را برای نرم‌افزار پیام‌رسان فیسبوک موسوم به مسنجر فراهم کرده است. در ادامه خبر به ایده جالب این شرکت در این خصوص خواهیم پرداخت؛

فیسبوک اخیراً روی پیام‌رسان خود موسوم به مسنجر تغییراتی اعمال کرده و بیشتر بر روی جنبه چت در این نرم‎افزار متمرکز شده است. فیسبوک پیش‌تر قول ارائه دارک‌ مد را به کاربران داده بود و اکنون این حالت آماده است ولی برای فعال کردن آن باید یک ترفند جالب انجام شود؛ شما باید به یک نفر ماه بدهید!

این ترفند که توسط Androied Police ،۹to5Mac و دیگر وب‌سایت‌ها مشاهده شده، ساده بنظر‌می‌آید. یک ایموجی ماه هلالی شکل برای دیگران یا خود بفرستید ، پس از مشاهده‎ی بارانی از ماه‌های هلالی شکل، وارد تنظیمات ظاهر شده شوید، در آنجا گزینه‌ای وجود دارد که با ON کردن آن می‌توانید از دارک مد لذت ببرید.

بنا بر گزارش Android Police این قابلیت هنوز همگانی نشده است؛ بعضی از کاربران پیام‌هایی دریافت کرد‎ه‎اند که فعلاً باید منتظر عملیاتی شدن این ویژگی  بمانند.

منبع:tech.gamefa.com

همچنین ببینید

علل علائم و درمان کیست بیکر (کیست پشت زانو)

کیست بیکر (Baker cyst) یک برآمدگی است که بر اثر برجسته شدن و تجمع مایع مفصلی در پشت زانو ایجاد میشود. به ناحیه پشت زانو ناحیه پوپلیتئال هم میگویند و به همین خاطر نام دیگر این کیست، کیست پوپلیته یا پوپلیتئال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*