با اپلیکیشن NeuralCam از حالت تاریک در تمام گوشی‌ها استفاده نمایید

0
37
با اپلیکیشن NeuralCam از حالت تاریک در تمام گوشی‌ها استفاده نمایید

آیفون‌های اپل به دلیل گرفتن عکس‌های بسیار بد در نور کم معروف بودند. اپل با جدیدترین سری آیفون ۱۱ این مسئله را برطرف کرد و در آن ویژگی جدید Night Mode در نور کم عکس‌های عالی می‌گیرد. در حالی که اکثر سارندگان گوشی اندروید آخرین ویژگی‌های دوربین خود را برای دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر می‌کنند‌، اپل نمی‌تواند حالت شب جدید خود را برای آیفون‌های قدیمی‌تر منتشر کند. حتی آیفون XS سال گذشته نیز نمی‌تواند ویژگی جدید حالت شب را داشته باشد.

اگر واقعاً ویژگی حالت شب را می‌خواهید‌، به جای اینکه با صرف هزینه به سری جدید آیفون ۱۱ مهاجرت کنید‌، توصیه می‌کنم برنامه NeuralCam را در اپ استور ببینید. NeuralCam عکسبرداری با تصاویر واضح‌، روشن‌تر و شفاف‌تر در شرایط کم نور‌، بدون نیاز به سه پایه یا تجهیزات دیگر. روند گرفتن عکس‌های حالت شب را مشابه فرایند دستگاه‌های Google Pixel می‌کند.

در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است:

  • برنامه را باز کنید و همزمان با گرفتن عکس‌، دوربین خود را برای چند ثانیه ثابت نگه دارید.
  • NeuralCam تعداد فریم‌های مختلفی را ضبط می‌کند و از الگوریتم‌های پردازش تصویر پیشرفته و یادگیری ماشین استفاده می‌کند تا هوشمندانه فریم‌ها را ادغام کرده و رنگ‌ها را برای به دست آوردن یک تصویر باکیفیت بالا ترکیب کند. پردازش تصویر در عرض چند ثانیه انجام می‌شود (این بسته به نوع دستگاه شما ممکن است متفاوت باشد).
  • در نتیجه تصویری واضح‌تر‌، روشن‌تر‌، تعریف شده‌تر و غلظت رنگ بالاتر بوجود می‌آید.
  • برای بازگشت به نمای دوربین‌، انگشت خود را به پایین بکشید

این برنامه در آیفون ۶ و دستگاه‌های جدیدتر کار می‌کند و نیاز به iOS 12 یا جدیدتر دارد. اما سرعت پردازش و وضوح تصویر براساس قابلیت دستگاه متفاوت است. این برنامه به روش دیگری برای دارندگان دستگاه‌های سری آیفون ۱۱ مفید خواهد بود. اپل حالت شب را تنها به دوربینهای عکاسی با زاویه دید گسترده و  تله فوتو محدود کرده است. اما برنامه NeuralCam حالت شب را در دوربین‌های Ultra Wide و دوربین  جلوی آیفون۱۱ در دسترس قرار می‌دهد.

به تصاویر زیر نگاهی بیندازید. تصویر اول با استفاده از برنامه دوربین پیش فرض در آیفون XS عکسبرداری شده و تصویر دوم با استفاده از برنامه NeuralCam در همین  گوشی عکسبرداری شده است.

منبع:tech.gamefa.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید