AdDuplex: به‌روزرسانی می ۲۰۲۰ ویندوز بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد
کامپیوتر نکنولوژی

AdDuplex: به‌روزرسانی می ۲۰۲۰ ویندوز بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد

به گزارش مجله زیبایی سبز به نقل از تکفارس،موسسه آمار و ارقام AdDuplex آمار مربوط به ماه اکتبر ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است که اطلاعاتی از میزان سهم نسخه‌های مختلف سیستم عامل محبوب ویندوز ۱۰ در بازار را در اختیار ما قرار می‌دهد. بر اساس این آمار و ارقام، آپدیت می ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ محبوب‌ترین نسخه این سیستم عامل محسوب می‌شود.

همانطور که از تصویر بالا پیداست، به‌روزرسانی می ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ اینک حدود ۳۷٫۷ درصد از بازار را در اختیار دارد. پس از آن نیز، ویندوز ۱۰ v1909 با ۳۲٫۴ درصد از بازار، در جایگاه دوم قرار گرفته است. سهم به‌روزرسانی می ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ نیز به ۲۲ درصد کاهش پیدا کرده و ۰٫۲ درصد از کاربران نیز از بیلدهای ویندوز ۱۰ اینسایدر استفاده می‌کنند. این در حالی‌ست که مدتی‌ست شرکت مایکروسافت، به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ را نیز عرضه کرده که هم اکنون روی ۱٫۷ درصد از دستگاه‌های بازار نصب شده است.

شایان ذکر است که داده‌های موسسه AdDuplex مبتنی بر نزدیک به ۱۰۰ هزار رایانه شخصی است که از اپلیکیشن‌های UWP استفاده می‌کنند؛ بنابراین نمی‌توان این داده‌ها را به کل بازار تعمیم داد. با این حال، این جامعه آماری کوچک، تصویری مناسب از بازار را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد که دانستن آن خالی از لطف نیست.

Related posts

معرفی رسمی تراشه G 95 مدیاتک و نخستین استفاده آن در ریلمی۷

مجله زیبایی سبز

تسلا با ایجاد کارخانه تولید باتری مختص به خود، قصد کنار گذاشتن LG Chem را دارد

ساعت هوشمند ریلمی واچ در عرض دو دقیقه بیش از ۱۵ هزار دستگاه فروخت

Leave a Comment